„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 2:0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus ir buvo laikinai pakilusi į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Bernardo Silva 79-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir pagaliau išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Deanas Smithas 83-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Aston Villa“ liko rungtyniauti dešimtiese.

Ilkay'us Gundoganas 89-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ 2:1 (1:1) išvykoje nugalėjo „Fullham“ ir vėl sugrįžo į pirmą vietą, „Man City“ nustumdami laipteliu žemiau. Tiesa, „miestiečiai“ atsilieka dviem taškais ir yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

„Man Utd“ atsiliko jau 5-ąją minutę po Ademola Lookmano įvarčio, bet atsitiesė.

Iš pradžių rezultatą išlygino Edinsonas Cavani (21 min.), o pergalingą įvartį pelnė Paulis Pogba (65 min.).