„Manchester United“ vos nenudegė Anglijos lygos taurės šešioliktfinalyje, kuriame tik po baudinių serijos rezultatu 2 – 1 įveikė tik trečioje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančius „Rochdale“.

Traumų išretintų „raudonųjų velnių“ puolime stojo septyniolikmetis Masonas Greenwoodas, kuris ir pelnė savo komandos įvartį. 68-ą minutę jis išnaudojo Jesse Lingardo perdavimo, po kurio tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą – 1 – 0.

Ilgai džiaugtis pergale neteko, kadangi 76-ą minutę puikų įvartį pelnė šešiolikmetis „Rochdale“ futbolininkas Lukas Mathesonas, kuris išlygino rezultatą.

Taip ir pasibaigus pagrindiniam laikui, komandos stojo mušti vienuolikos metrų baudinius, o čia tiksliau sužaidė „Manchester United“, kurie realizavo visus muštus smūgius, tuo tarpu jų varžovai kartą nepataikė ir tai galiausiai nulėmė jų pralaimėjimą.