Sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos principiniame mače „Manchester United“ savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 3:2 (1:0) palaužė FC „Liverpool“ ekipą.

Mančesterio futbolininkai turėjo iniciatyvą pirmajame kėlinyje ir sugebėjo paversti ją įvarčiu 42 min., kai po kampinio galva pasižymėjo Dimitaras Berbatovas – 1:0.

Po pertraukos svečiai ėmė daugiau kontroliuoti kamuolį, tačiau jų viltys išplėšti bent tašką, atrodytų, buvo praktiškai sužlugdytos 59 min., kai akrobatiniu smūgiu per save nuo skersinio antrą kartą Pepe Reiną nuginklavo D. Berbatovas – 2:0.

Visgi FC „Liverpool“ nepasidavė ir 64 min. sugrąžino intrigą: Johnny Evansas baudos aikštelėje pasidavė apgaulingam Fernando Torreso judesiui ir pargriovė ispaną. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Stevenas Gerrardas – 1:2.

Negana to, 70 minutę po dar vienos pražangos prieš F. Torresą S. Gerrardas pelnė antrą įvartį, šį kartą pasižymėjęs baudos smūgiu iš beveik 18 metrų – 2:2.

Tačiau paskutinis žodis šiose rungtynėse vėlgi priklausė D. Berbatovui. 84 min. bulgaras mikrodvikovoje nurungė gynėją Jamie Carragherį ir galva pelnė pergalingą įvartį – 3:2.