21
K. Maksvytis.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ (24-3) krepšininkai nesugadino trenerio Kazio Maksvyčio prisistatymo Kauno publikai. Žalgiriečiai po nelengvos kovos namuose 90:74 (20:19, 29:24, 19:16, 22:15) patiesė „Šiaulių-7bet“ (13-14) ekipą.

21

Šiame mače Kauno klubas vertėsi be Manto Kalniečio ir Joffrey Lauvergne'o, o šiauliečiams nepadėjo du įžaidėjai – Jonathanas Elmore'as ir Donatas Sabeckis.

Tai buvo rezultatyviausios Tai Websterio rungtynės per jo etapą Kauno klube. Legionierius iš Naujosios Zelandijos pasižymėjo 14 taškų ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Šiauliečius į priekį vedė 16 taškų surinkęs Isaiah Armwoodas.

Mačo pradžioje nei viena ekipa nesusikrovė ryškesnio pranašumo, o Luko Lekavičiaus dvitaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis minimalia persvara leido džiaugtis šeimininkams – 20:19. Tačiau atsiplėšti didesniu skirtumu iki ilgosios pertraukos žalgiriečiams nepavyko, į rūbines komandos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 49:43.

Sugrįžę ant parketo Lietuvos čempionai ir toliau lėtai augino savo pranašumą. Jis buvo peržengęs ir dviženklę ribą, o prieš lemiamą ketvirtį siekė 9 taškus – 68:59. Nors svečiai dar buvo priartėję, bet galiausiai mačo baigties jiems pakeisti nepavyko. „Žalgiris“ šventė pergalę 90:74.

„Žalgiris“: T. Websteris 14, Edgaras Ulanovas ir L. Lekavičius po 11, Tyleris Cavanaugh ir Artūras Milaknis po 10, Janis Strelniekas 8, Marekas Blaževičius ir Regimantas Miniotas po 7.

„Šiaulių-7bet“: I. Armwoodas 16, Eimantas Stankevičius 14, Giedrius Staniulis 13, Martynas Varnas 12, Issufas Sanonas 10, Arminas Urbutis 9.