0
TV3

Ispanijos čempionatą sekmadienio vakarą pradėjo Madrido „Real„ klubas, kuris svečiuose susitiko su „Zaragoza“ klubu, kurį be gailesčio sutriuškino rezultatu 6-0.

„Real" pirmąjį įvartį pelnė 24-ą minutę, kuomet po Mesuto Ozilo perdavimo Cristiano Ronaldo vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą, o po keturių minučių tą patį padarė ir Marcelo.

Sekantis šio susitikimo įvartis buvo pelnytas 64-ą minutę. Jos metu „Real„ saugas Xabi Alonso atliko labai tolimą smūgį, o kamuolys pataikęs į „Zaragoza“ žaidėjo koją rikošetu atsidūrė vartų tinkle.

71-ą minutę dar vienu įvarčiu džiaugėsi portugalas Cristiano Ronaldo, kuriam perdavimą atliko Angelis Di Maria, o saugui iš Portugalijos beliko tik pataikyti į vartų plotą.

Dar po vienuolikos minučių pasižymėjo ir po keitimo aikštelėje pasirodęs Kaka, kuris tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų „Zaragoza" vartų sargui Roberto Jimenezui, o 87-ą minutę 'hat-tricku' jau džiaugėsi C. Ronaldo.

Po sekmadienį vykusių pirmojo Ispanijos „La Liga“ turo rungtynių tarp „Zaragoza“ ir Madrido „Real“ klubų, pastarosios ekipos narys C. Ronaldo, įmušęs tris įvarčius, teigė, jog pirmiausia privalo padėkoti komandos draugams.

Nors Ispanijos pirmenybės dėl streikų startavo dviem savaitėmis vėliau nei turėjo, „karališkojo“ klubo futbolininkai tarpsezonio metu turėtą gerą formą išlaikė ir vakar rungtynėse šventė pergalę išvykoje 6-0.

Portugalijos nacionalinės rinktinės narys Ronaldo savo „hat-trick'ą“ pelnė pasiųsdamas kamuolį į „Zaragoza“ vartus 24, 71 ir 87 minutėmis, tuo tarpu dar po įvartį pridėjo Marcelo (28 min), Xabi Alonso (64 min) ir Kaka (82 min).

„Visų pirma, reikia pasveikinti savo komandos draugus. Tris įvarčius sugebėjau įmušti vien jų dėka. Mes esame komanda. Padedu komandai, o komanda padeda man. Nelaimėsime nieko, jei nedirbsime išvien“, - po rungtynių kalbėjo portugalas.

„Norėjome gerai sužaisti ir tinkamai pradėti naująjį sezoną. Puiku, jog būtent tas ir pavyko. Įmušėme šešis įvarčius sudėtingoje aikštėje“, - pridūrė už 80 milijonų svarų prieš dvejus metus iš Anglijos „Manchester United“ klubo atvykęs Ronaldo.

Visi rezultatai:

„Zaragoza„ 0 - 6 „Real Madrid“

24' [0 - 1] Cristiano Ronaldo, 28' [0 - 2] Marcelo, 64' [0 - 3] Xabi Alonso, 71' [0 - 4] Cristiano Ronaldo, 82' [0 - 5] Kaka, 87' [0 - 6] Cristiano Ronaldo

„Atletico Madrid„ 0 - 0 „Osasuna“

„Mallorca„ 1 - 0 „Espanyol“

62' [1 - 0] Jonathan De Guzman

„Getafe„ 1 - 1 „Levante“

62' [1 - 0] Miku, 77' [1 - 1] Juan Luis Gomez Lopez Juanlu

„Athletic Bilbao„ 1 - 1 „Rayo Vallecano“

56' [1 - 0] Ander Iturraspe, 62' [1 - 1] Jose Movilla

„Sevilla„ 2 - 1 „Malaga“

2' [1 - 0] Alvaro Negredo, 26' [2 - 0] Alvaro Negredo, 81' [2 - 1] Santi Cazorla