Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) besitęsiantis futbolo klubų pasiruošimo naujam sezonui laikotarpis gerbėjams padovanojo ypatingą reginį. Naujajame Džersyje akis į akį susikovė Madrido „Real“ ir to paties miesto „Atletico“.

Nors rungtynės buvo draugiškos, draugiškų jos toli gražu nepriminė. Dvikovos metu krito net 10 įvarčių, buvo parodyta ir raudona kortelė.

Tiesa, tuos dešimt įvarčių komandos „pasidalijo“ visiškai skirtingais kąsniais – tituluotasis „Real“ amžino varžovo buvo pažemintas 3:7 (0:5).

Netikėtas sutriuškinimas buvo pradėtas jau pirmą minutę, kuomet pasižymėjo Diego Costa. Tiesa, kiek vėliau būtent jis ir buvo išvarytas iš aikštės, bet iki to laiko spėjo pelnyti net keturis įvarčius.

Po pirmojo kėlinio rezultatas stadione švytėjo jau 0:5, o „Real“ vyrukams tikrai prireikė psichologinių jėgų dar bent sugrįžti žaisti antrąjį kėlinį.

Aikštelėje pasirodė ir Garethas Bale'as, kuris jau pasirašė sutartį su Kinijos klubu. Nuo šiol G. Bale'as bus brangiausiai apmokamas futbolininkas pasaulyje.