Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2 – 3 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą ir prarado lyderio poziciją.

Santi Comesana jau 5-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Rayo Vallecano“ į priekį 1:0.

Luka Modričius 37-ąją minutę užtikrintai realizavo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Ederis Militao 41-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real“ ekipos naudai 2:1.

Alvaro Garcia 44-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Oscaras Trejo 67-ąją minutę antruoju bandymu pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl išvedė „Rayo Vallecano“ į priekį 3:2.

Rodrygo 90-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

„Real“ po trylikos sužaistų rungtynių turi surinkęs 32 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Barcelona“ su 34 taškais tapo nauja šio čempionato lydere.