0

Ketvirtąją pergalę penktose Eurolygos C grupės rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, kurie tik mačo pabaigoje 69:59 (22:11, 13:24, 15:19, 19:5) palaužė ketvirtąją nesėkmę patyrusią Šarlerua „Spirou“ komandą iš Belgijos.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui keturių taškų persvarą dar turėjo svečiai (54:50), tačiau „Maccabi“ krepšininkai spurtavo 7:0 ir Davidas Blu tolimu metimu persvėrė rezultatą Izraelio čempionų naudai - 57:54.

Nepaisant svečių pasitarimo, „Maccabi“ klubas laimėjo dar vieną atkarpą 6:2 ir likus žaisti tris minutes skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų - 63:56. Per likusį laiką aikštės šeimininkai pranašumo neišbarstė ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:59.

„Maccabi“: L.Eliyahu 15, D.Blu 12 (tritaškiai 4/7), R.Hendrixas ir Y.Ohayonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) - po 8.

„Spirou“: D.Malletas 18 (tritaškiai 2/7), Ch.Hillas 15 (7 atk. kam.), C.Beghinas 7.

Po šios pergalės „Maccabi“ komanda išliko C grupės lydere, o „Spirou“ komanda lieka paskutinė - šešta.