VTB Vieningosios lygos aštuntfinalio serijoje tarp Donecko „Donetsk“ ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandų ypatingu metimu pasižymėjo Mantas Kalnietis.

Pirmosios dvikovos, kuri vyko Ukrainoje, antrojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas švystelėjo kamuolį per visą aikštę ir jis pasiekė tikslą. Metimas yra pripažintas gražiausiu aštuntfinalio epizodu.

Tą vakarą Rusijos komanda laimėjo 86:80, o rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavęs M.Kalnietis per 38 minutes surinko 22 (dvitaškiai 7/11, tritaškiai 2/7, baudos 2/2) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei kartą prasižengė.

Antrąją dvikovą „Lokomotiv-Kuban“ laimėjo 88:77 ir žengė į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Kazanės „Unics“ krepšininkais.