Arizonos valstijoje (JAV) baigėsi "Arena Grand Prix" serijos tarptautinės plaukimo varžybos, kuriose trečiąją dieną sėkmingai pasirodė abu Lietuvos atstovai.

Šeštadienį penktas vyrų 100 m rungties (25 dalyviai) nugara finale buvo Matas Andriekus - 55,84 sekundės.

Rungties nugalėtoju tapo amerikietis Matthew Greversas (54,26 sek.), finale aplenkęs tautiečius Davidą Plummerį (54,28 sek.) bei Eugene'ą Godsoe (54,77 sek.).

Moterų 100 m krūtine rungties (28 dalyvės) finale plaukė bei aštuntąją vietą užėmė Raminta Dvariškytė - 1 minutė 11,27 sekundės.

Nugalėjo varžybų šeimininkė Breeja Larson (1:07,32), antrąją vietą užėmė Alia Atkinson (1:08,41) iš Jamaikos, o trečiąja pozicija tenkinosi švedė Rebecca Ejdervik (1:09,28).

Mindaugas Sadauskas šiose varžybose dukart finišavo ketvirtas: 50 m laisvuoju stiliumi - 23,01 sek.; 100 m laisvuoju stiliumi - 49,78 sek.

Be to, M.Sadauskas pasiekė naują Lietuvos rekordą 50 m rungtyje peteliške - 24,28 sek. Ankstesnis rekordas (24,48 sek.) priklausė Rolandui Gimbučiui.