andriekus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andriekus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andriekus“.

M. Andriekus plaukimo varžybose JAV finišavo penktas, R. Dvariškytė – aštunta

Arizonos valstijoje (JAV) baigėsi "Arena Grand Prix" serijos tarptautinės plaukimo varžybos, kuriose trečiąją dieną sėkmingai pasirodė abu Lietuvos atstovai. Šeštadienį penktas vyrų 100 m rungties (25 dalyviai) nugara finale buvo Matas Andriekus - 55,84 sekundės. Rungties nugalėtoju tapo amerikietis Matthew Greversas (54,26 sek.), finale aplenkęs tautiečius Davidą Plummerį (54,28 sek.) bei Eugene'ą Godsoe (54,77 sek.
2013-04-14

Plaukikas M. Andriekus pasaulio čempionate – 39–as

Šanchajuje (Kinija) vykstančio 14-ojo pasaulio plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo nugara atrankos varžybose pirmadienį Lietuvos atstovas Matas Andriekus užėmė 39-ąją vietą. 19-metis kaunietis nuotolį įveikė per 56,10 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 50 plaukikų, į pusfinalį pateko 16. Pirmadienį 14.27 val. (Lietuvos laiku) vyrų 100 m plaukimo krūtine finale startuoja 22-erių metų anykštėnas Giedrius Titenis.