Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą FIBA pasaulio krepšinio čempionato atrankos varžybose. Antradienį lietuviai be vargo 106:50 nušlavė Kosovo krepšininkus, o Dainiaus Adomaičio auklėtiniai skirtingai nei rungtynėse su Vengrija sukūrė ne vieną įsimintiną epizodą. Portalas Tv3.lt išrinko penkis gražiausius rungtynių epizodus, kurių epicentre atsidūrė net šešis tritaškius pirmajame ketvirtyje smeigęs naujasis rinktinės lyderis Eimantas Bendžius.

5 vieta. Dvylika taškų ir aštuonis atkovotus kamuolius surinkęs Martynas Echodas pučia varžovo metimą, o Lietuvos rinktinė antroje rungtynių pusėje varžovams iš viso teleidžia pelnyti 23 taškus

4 vieta. Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos rinktinė sužaidžia rezultatyviausią kėlinį (32 taškai), o progos pasireikšti gauna ir talentingasis rinktinės debiutantas Laurynas Birutis. Greitajame puolime perdavimą ant lėkštutės aukštaūgiui pateikia Rokas Giedraitis, o pastarasis drebiną lanką galingu dėjimu.

3 vieta. Ketvirtajame ketvirtyje šimtojo taško medžioklę pradėjusi Lietuvos rinktinė pasileidžia į greitą ataką, o jos smaigalyje atsiduria šoklusis Evaldas Kairys. Vidurio puolėjas gauna puikų Mindaugo Girdžiūno perdavimą ir deda iš viršaus nepaisydamas kelią pastojusio Kosovo rinktinės krepšininko.

2 vieta. Rezultatyviausias rinktinės krepšininkas Eimantas Bendžius rungtyniu pabaigoje imasi įžaidėjo rolės. Perėmęs kamuolį aikštės viduryje jis atliko meistrišką perdavimą Rokui Giedraičiui, kuris efektingai krauna kamuolį į krepšį atakoje „žemė – oras“.

1 vieta. Pirmo kėlinio Lietuvos rinktinės vedliu tapęs Eimantas Bendžius užfiksavo įspūdingą pasiekimą ir pataikė net šešis tolimus metimus iš šešių. Tai neabejotinai paliko didžiausią įspūdį visiems „Švyturio“ arenoje rungtynes stebėjusiems rinktinės sirgaliams.