Lyderių trio neišgelbėjo „Bulls“ nuo pralaimėjimo

Apmaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė viena geriausių Rytų konferencijos ekipų Čikagos „Bulls“ (10/5). Artūro Karnišovo klubas išvykoje 107:112 (33:24, 30:24, 22:33, 22:31) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (8/8).

„Bulls“ šeimininkavo pirmojoje rungtynių dalyje, kurioje turėjo ir 20 taškų pranašumą (63:43). Vis dėlto lėtas startas po ilgosios pertraukos leido Portlando ekipai sugrįžti į rungtynes.

Beprasidedant paskutinei minutei Zachas LaVine‘as išvedė „Bulls“ į priekį, tačiau Damianas Lillardas atsakė taikliai baudų metimais (108:107). Čikagos ekipos puolimas tuomet įstrigo, o šeimininkams beliko įtvirtinti pergalę baudų metimais.

„Buliams“ pergalės neatnešė nei per rezultatyvų perdavimą nuo trigubo dublio likęs Alexas Caruso, nei galingas Z.LaVine‘o pasirodymas – 37 minutės, 30 taškų (4/8 dvitaškių, 7/12 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 4 klaidos ir nė vienos pražangos.

„Bulls“ ir toliau negali pasitikėti nuo suolo kylančiais žaidėjais, kurie sukrapštė vos 20 taškų („Trail Blazers“ atsarginiai surinko 35).

Dvigubą dublį atliko Portlando ekipos lyderis Damianas Lillardas – 40 minučių, 22 taškai (3/9 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 7/7 baudų metimų), 4 atkovoti ir perimtas kamuolys, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas, 4 klaidos bei pražanga.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 30 (6 atk. kam., 7/12 tritaškių), DeMaras DeRozanas 22 (5 rez. perd., 1/5 tritaškių), Lonzo Ballas 17 (3/5 tritaškių), Alexas Caruso 12 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Ayo Dosunmu 8.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 22 (10 rez. perd., 3/9 tritaškių), Jusufas Nurkičius (12 atk. kam.) ir Normanas Powellas po 18, Larry Nance‘as 16 (9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10, C.J.McCollumas 9 (4/14 metimų, 5 rez. perd.).