NBA finalo serijoje vėl į priekį įsiveržė Bostono „Celtics“ klubas, kuris namuose 116:100 (33:22, 35:34, 25:33, 23:11) nugalėjo „Golden State Warriors“.

Bostono komanda serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes. Savų sirgalių gausiai palaikomas „Celtics“ po puikos atkarpos susikrovė net 15 taškų persvarą (26:11).

Antrajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, nos S. Curry su kompanija bandė artėti prie varžovų. Ilsėtis komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 68:56.

Po pertraukos užvirė kova. Svečiai ėmė artėti, o po S. Curry kelių tolimų ir spurto 12:0 „Warriors“ po ilgo laiko jau pirmavo 83:82.

Visgi, kėlinuko pabaigą „Celtics“ sužaidė kiek geriau, bet jų persvara prieš ketvirtąjį kėlinį buvo labai trapi (93:89).

„Celtics“ lemiamą persvarą įgijo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Po spurto 10:2 jie kvėpavo kiek ramiau. S. Curry ir K. Thompsonas tolimais metimais dar bandė priartinti savo komandą, bet šeimininkai puikiai gynėsi.

Per kėlinį Bostono ekipa varžovams leido įmesti tik 11 taškų.

Likus kelioms minutėms rezultatas jau buvo 110:98 „Celtics“ naudai. Galiausiai jie išlaikė pergalingą persvarą ir šventė pergalę.

Beje, ketvirtajame kėlinyje kojos traumą patyrė S. Curry, ant kurio kojos grumtynėse dėl kamuolio užgriuvo Alas Horfordas. Nors buvo matyti, kad gynėjui susidūrimas buvo itin skausimingas, tačiau jis vėliau tęsė rungtynes.

Jaylenas Brownas nugalėtojams pelnė 27 taškus, Jaysonas Tatumas pridėjo 26. Jiems pukiai talkino Marcusas Smartas, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Pralaimėjusiems  Stephenas Curry įmetė 31 tašką, o K. Thompsonas pridėjo 25. Jie kartu mače pataikė 11 tritaškių iš 24.

Ketvirtasis serijos susitikimas naktį iš penktadienio į šeštadienį 4 val. Lietuvos laiku vėl vyks Bostone.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 26 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Marcusas Smartas 24 (7 atk. kam.), Alas Horfordas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Grantas Williamsas 10, Robertas Williamsas 8 (10 atk. kam).

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (6/11 trit.), Klay Thompsonas 25 (5/13 trit.), Andrew Wigginsas 18 (7 atk. kam.), Jordanas Poole'as 10.