Maskvos klubų mūšyje Eurolygos ketvirtfinalyje pirmąjį tašką serijoje iki trijų pergalių įsirašė reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA, praradusi vieną lyderių Nando de Colo.

Armiečiai savo aikštėje tik po atkaklios kovos ir sėkmingo ketvirto kėlinio 98:95 (25:34, 21:20, 26:21, 26:20) palaužė svečius.

Prancūzas N.de Colo spėjo sužaisti 9 minutes - jį sustabdė kojos trauma, dėl kurios gynėjas negalėjo tęsti rungtynių.

„Chimki“ varžovus užklupo pirmajame kėlinyje, kurio viduryje jau turėjo dviženklę persvarą, o per pirmąsias dvidešimt minučių pelnė net 34 taškus.

CSKA kiek stabilizavo situaciją, bet priekyje iki pat ketvirto kėlinio pradžios išliko „Chimki“ krepšininkai.

Poros favoritė lemiamą atkarpą pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį. CSKA pergalę įtvirtino Sergio Rodriguezo taikli bauda, o desperatišką metimą paleidęs Stefanas Markovičius buvo netikslus.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Leo Westermannas per 17 minučių pelnė 9 taškus (1/5 trit., 6/6 baud.).

22 taškus surinko S.Rodriguezas, 18 Othello Hunteris, 14 Willas Clyburnas, po 10 Nando de Colo, Semionas Antonovas ir Cory Higginsas.

Svečiams Aleksejus Švedas pelnė 22 taškus (4/8 dvit., 4/12 trit., 2/2 baud.), 21 pridėjo Jegoras Vialcecas. Kitas buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas surinko 13.