Luka Dončičius lemiamu momentu tempė komandą, o Dalaso „Mavericks“ (3-1) iškovojo trečiąją pergalę NBA lygoje. Dalaso ekipa namuose 104:99 (15:25, 32:24, 29:27, 28:23) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (1-4).

Svečiai puikiai pradėjo mačą ir vienu metu pirmavo net (25:5), tačiau į jį šeimininkai atsakė spurtu 22:2 ir netrukus rezultatą išlygino.

Vėliau kova virė daugmaž taškas į tašką viso susitikimo metu. Galiausiai lemiamas mače pasirodė spurtas 16:6, kurio iniciatoriumi buvo Luka Dončičius.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje kiek atitrūkę šeimininkai išsaugojo pergaliną pranašumą bei šventė pergalę.

L. Dončičius per 34 minutes įmetė 25 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau net septynis kartus suklydo.

Jalenas Brunsonas nugalėtojams pridėj 19 taškų.

Pralaimėjusiems Dejounte Murray'us surinko 23 taškus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25, Jalenas Brunsonas 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 14, Maximilianas Kleberas 12 (10 atk. kam., Dwightas Powellas 11.

„Spurs“: Dejounte Murray 23 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Brynas Forbesas 15, Lonnie Walkeris, Jakobas Poeltlas (13 atk. kam.) po 14, Keldonas Johnsonas 10.