NBA čempionai Los Andželo „Lakers“ (17-6) pratęsė pergalių seriją iki trijų, kai namuose rezultatu 114:93 (27:30, 19:28, 37:17, 31:18) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (12/9) klubą.

Į priekį šeimininkus vedė ir toliau fantastiškai rungtyniaujantis lyderis LeBronas Jamesas, kuris surinko trigubą dublį – 27 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas po šio mačo pakilo į 3-iąją poziciją tarp daugiausiai per visą NBA istoriją „iš žaidimo“ į krepšį pataikiusių žaidėjų sąraše. Jis aplenkė legendinį Wiltą Chamberlainą.

Kartu L. Jamesas atliko jau 96 trigubą dublį savo karjeroje.

„Lakers“ rungtynių vadžias perėmė tik ketvirtame kėlinyje. Prieš jį varžovai dar kvėpavo į nugarą, bet vėliau „Lakers“ šovė į priekį ir sužaidus keturias minutes jų persvara jau buvo 94:82.

Galiausiai skirtumą dar labiau padidino ir iškovojo pergalę.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27, Dennisas Schroderis 21, Talenas Hortonas-Tuckeris 17, Anthony Davisas (9 atk. kam., 3 per. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 13.

„Nuggets“: Jamalas Murray'us 20 (5 rez. perd.), Monte Morrisas 16, JaMychalas Greenas 14 (8 atk. kam.), Nikola Jokičius 13 (10 atk. kam., 6 rez. perd.)