Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 2:0 nugalėjo „West Ham Utd“ futbolininkus.

Pablo Fornalsas 35-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Kieranas Tierney 40-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Gabrielis Martinelli antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 57-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Lukašas Fabianskis meistriškai atrėmė kamuolį.

Vladimiras Coufalas už pražangą prieš varžovą baudos aikštelėje buvo nubaustas antra geltona kortele šiame susitikime ir paliko rungtynes. Tuo tarpu Alexandre‘ui Lacazette‘ui 69-ąją minutę nepavyko realizuoti paties uždirbto vienuolikos metrų baudinio.

Emile‘is Smithas Rowe‘as 87-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.