Ketvirtadienį vakare sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynės. „White Hart Lane“ stadione ietis tarpusavyje surėmė dvi Londono ekipos – „Tottenham“ ir „Chelsea“. Aštuonių įvarčių šou „Spurs“ futbolininkai rezultatu 5-3 nugalėjo „mėlynuosius“.

Itin rezultatyviose rungtynėse sėkmingiau žaisti pradėjo „Chelsea“ futbolininkai, kurie jau 18-ąją minutę įsiveržė į priekį. Prie pat vartų linijos atsidūręs Diego Costa po Oscaro smūgio kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Ilgai Jose Mourinho auklėtiniai nepirmavo ir 30-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Visas 90 minučių žibėjęs Harry Kane'as atstatė pusiausvyrą, o 44-ąją minutę Danny Rose'as išvedė „Spurs“ į priekį, kai pats pirmasis suskubo atšokusio kamuolio.

Atrodė, kad pirmasis kėlinys pasibaigs rezultatu 2-1, tačiau Mauricio Pochettino vadovaujama ekipa ties dvejais įvarčiais sustoti neketino ir per pridėtą teisėjo laiką prie Thibauto Courtoiso vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Androsas Townsendas.

Kitos 45 minutės žiūrovams taip pat padovanojo įvačių šou. 52-ąją minutę rezultatas jau tapo triuškinantis, kai po Nacero Chadli perdavimo savo dublį pasiekė H.Kane'as.

Vis dėlto, 61-ąją minutę rezultatas buvo sušvelnintas, kai aikštės viduryje suklydęs „Spurs“ gynėjas Federico Fazio „padovanojo“ kamuolį Cescui Fabregasui ir pastarasis atliko rezultatyvų perdavimą Edenui Hazardui.

Po belgo įvarčio „Chelsea“ žaidimas pagyvėjo ir prie „Tottenham“ vartų kilo rimtas pavojus. Puikią progą turėjo Cesaris Azpilicueta, tačiau į jo puikų smūgį reagavo Hugo Llorisas.

78-ąją minutę „Tottenham“ tarė lemiamą žodį, kai Naceras Chadli pelnė penktąjį įvartį. Rungtynių pabaigoje Johnas Terry nuginklavo H.Llorisą, tačiau tai nesutrukdė šeimininkams iškovoti užtikrintos pergalės.

Po pergalės „Tottenham“ į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir pakilo į penktąją vietą. Tuo tarpu „Chelsea“ po 20 turų kartu su „Manchester City“ klubu turi po 46 taškus ir dalijasi 1-2 vietomis.

Rezultatas:

„Tottenham“ 5 – 3 „Chelsea“

18' [0 – 1] D.Costa

30' [1 – 1] H.Kane

44' [2 – 1] D.Rose

45' [3 – 1] A.Townsend (11m. baudinys)

52' [4 – 1] H.Kane

61' [4 – 2] E.Hazard

78' [5 – 2] N.Chadli

87' [5 – 3] J.Terry