Nesėkme 2013-2014 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" varžybų etapą pradėjo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) komanda.

Krasnodaro krepšininkai penktadienį pirmosiose aštuonių ekipų F grupės turnyro rungtynėse namuose po pratęsimo 77:84 (22:24, 22:17, 12:16, 15:14, 6:13) nusileido Maskvos CSKA (Rusija) klubui.

Lietuviai šiame susitikime nežibėjo: nepilnas tris minutes (2:56) aikštelėje praleidęs S.Jasaitis į varžovų krepšį nemetė bei spėjo po kartą suklysti ir prasižengti, o beveik 33 su puse minutės (33:21) žaidęs M.Kalnietis tepelnė 2 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Įžaidėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius bei pataikė vos 1 dvitaškį iš 6.

Po 13 taškų šeimininkams pelnė Derrickas Brownas bei Valerijus Lichodejus, 12 - Aleksas Maričius, 11 - Andrejus Zubkovas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Milošas Teodosičius (16 tšk.), Vitalijus Fridzonas, Viktoras Chriapa (po 15 tšk.) bei Sonny Weemsas (14 taškų).

Penktadienį paskutiniajame F grupės pirmojo turo mače Kauno "Žalgiris" priims Miuncheno "Bayern" (Vokietija) ekipą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.