LKL rungtynėse „Šiauliai“ namuose sutraiškė Klaipėdos „Neptūną“ rezultatu 108:57 (24:11, 21:15, 28:16, 25:15).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo beveik iki pirmojo kėlinuko vidurio (7:6). Likusią kėlinuko dalį šiauliečiai laimėjo rezultatu 18:4, o po pirmojo ketvirčio pirmavo 24:11.

Antrąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo "Neptūnas", kuris per keletą minučių priartėjo iki 9 taškų – 27:18. Tačiau keli Manto Ruikio tritaškiai vėl padėjo šeimininkams atitrūkti, o vėliau Sauliaus Kuzminsko ir Jose Oliveiro pagalba susikrauti solidžią 19 taškų persvarą – 45:26.

Trečiojo kėlinuko pradžioje "Šiauliai" laimėjo atkarpą 13:0 ir rezultatas tapo triuškinantis – 60:30. Ketvirčio pabaigoje komandas skyrė jau 40 taškų – 80:40. Ketvirtojo kėlinuko vidury, kai “Šiauliai” laimėjo eilinę atkarpą 14:0, rezultatas jau priminė skirtingų lygų komandų akistatą – 99:44, o rungtynės baigėsi rezultatu 108:57.

"Šiauliai": M.Ruikis 18 (6/9 tritaškiai), J.Olivera 17 (6 atk. kam.), G.Maceina (3 perimti kam., 3 rez. perd.) ir A.Masiulis (8 atk. kam.) – po 12, S.Kuzminskas 11 (7 atk. kam.), A.Kieža ir A.Grant – po 10, M.Prekevičius 8, T.Rinkevičius 7 (4 rez. perd.).

"Neptūnas": V.Pridotkas 20, E.Dainys 13.

Kitame penktadienio mače trečiąją vietą užimantis Kėdainių "Nevėžis" (3/1) savo aikštelėje 86:73 (24:20, 23:18, 19:20, 20:15) privertė pasiduoti ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusius Marijampolės "Sūduvos-Arvi" krepšininkus.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Žydrūnas Stankus, 15 - Povilas Šakinis, 11 - Aidas Viskontas, 10 - Tomas Čerkunovas.

Marijampoliečių gretose sėkmingiausiai žaidė Virginijus Sirvydis (19 tšk.), Vaidas Trepočka (11 tšk.) bei Gytis Sirutavičius (9 taškai).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):