0

Liverpulio derbis tarp „Everton“ ir „Liverpool“ vienuolikių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Pirmąjį rungtynių įvartį 14 minutę į savus vartus įsimušė „Everton“ žaidėjas Leightonas Baines. Dar po šešių minučių dėka tikslaus puolėjo Luiso Suarezo smūgio „Liverpool“ jau pirmavo 2:0.

Didžiuliu tempu vykusios rungtynės netruko pradžiuginti žiūrovų dar vienu įvarčių. Šį kartą, 22 minutę į savo principinių varžovų vartus kamuolį pasiuntė „Everton“ saugas Leonas Osmanas. Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino dešiniajame atakų flange rungtyniaujantis saugas Stevenas Naismithas.

Antrajame kėlinyje abiems ekipoms pasižymėti nepavyko.

Po šio mačo „Everton“ su 16 taškų iš penktos Anglijos „Premier“ lygos lentelės vietos išstūmė tašku mažiau iškovojusį Londono „Arsenal“, o savo sąskaitoje dešimt taškų turintis „Liverpool“ pakilo į 11 vietą.

Šiandien dar bus sužaistos trejos Anglijos nacionalinių pirmenybių rungtynės.

Rungtynių statistika:

Liverpulio „'Everton“ 2 - 2 „Liverpool“

• 14' [0 - 1] L. Baines (į savus vartus)

• 20' [0 - 2] L. Suarez

• 22' [1 - 2] L. Osman

• 35' [2 - 2] S. Naismithas