0

Antradienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios Anglijos Premier lygos rungtynės, kuriose susitiko nesėkmių persekiojamas Liverpulio „Liverpool“ ir dėl išlikimo aukščiausioje šalies lygoje kovojantis „Blackburn Rovers“ klubas.

Pirmajame kėlinyje, dėka dviejų ankstyvų Maxi Rodriguezo įvarčių, „raudonųjų“ treneris Kenny Dalglishas galėjo lengviau atsipūsti, tačiau neilgam... 25-ąją rungtynių minutę raudoną kortelę gavo „Liverpool“ vartininkas Doni, o į svečių vartus paskirtas 11-os metrų baudinys. K.Dalglishas buvo priverstas gynėją Jonathaną Flanaganą pakeisti į... trečiajį ekipos vartininką Bradley Scottą, kuris, visų nuostabai, atlaikė vienuolikos metrų baudinį!

Prabėgus penkiolikai antrojo kėlinio minučių vaikiškai savo baudos aikštelėje suklydo ir dar vieną 11-os metrų baudinį uždirbo Bradley Scottas. Šįkart australui sėkmė nenusišypsojo, o Aiyegbeni Yakubu buvo tikslus - 2:2.

Rungtynių didvyriu tapo pastaruoju metu daug kritikos susilaukiantis Andy Carrollas, kuris pirmąją pridėto laiko minutę, po Danielio Aggerio perdavimo, galva nuginklavo „Blackburn Rovers“ vartininką ir padėjo savo komandai iškovoti labai svarbius tris taškus.

Po šių rungtynių „Liverpool“ su 46-iais taškais įsitvirtino 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, o nuo septintoje pozicijoje esančio „Everton“ Kenny Dalglisho komandą skiria vos taškas. „Blackburn Rovers“ reikalai gerokai prastesni: tai jau 4-asis šios komandos pralaimėjimas per penkias rungtynes, o užimama 18 vieta gresia iškritimu iš aukščiausio Anglijos futbolo diviziono...

„Blackburn Rovers“ 2 - 3 „Liverpool“

13' [0 - 1] M. Rodriguez16' [0 - 2] M. Rodriguez25' Doni (raudona kortelė)27' A. Yakubu („Blackburn Rovers“, nerealizavo 11m. baudinio)36' [1 - 2] A. Yakubu 61' [2 - 2] A. Yakubu (iš 11m. baudinio)90+1' [2 - 3] A.Carroll