„Liverpool“ pasismagino – suvarpė „Arsenal“ vartus

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Jamesas Milneris 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Diogo Jota 64-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 68-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

D.Jota 82-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Itin sunkų sezoną išgyvenantis „Liverpool“ pamažu grįžta į formą. Čempionai pasiekė tris pergales paeiliui, o kitą savaitę pradės Čempionų lygos ketvirtfinalį prieš Madrido „Real“.