„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Sheffield Utd“ futbolininkus ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją šiame čempionate.

Davidas McGoldrickas jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Adrianas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Roberto Firmino 11-ąją minutę nepavyko tiksliai nukreipti kamuolio į vartų tinklą.

Mohamedas Salah 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Ramsdale‘as atrėmė kamuolį.

Curtisas Jonesas 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Keanas Bryanas 64-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir svečiai šiose rungtynėse padvigubino pranašumą 2:0.

Tikslaus Andrew Robertsono perdavimo sulaukęs M.Salah 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.