Praėjusią savaitę „Ligue 1“ pirmenybėse PSG 2:1 įveikė vieną iš pagrindinių konkurentų „Lyon“, o daugelį nustebino trenerio Mauricio Pochettino sprendimas 76-ą minutę pakeisti komandos žvaigždę Lionelį Messi.

Pastarasis atsisakė paspausti ranką treneriui ir pasigirdo kalbos, kad jo santykiai su treneriu suprastėjo, tačiau dabar aiškėja, kad keitimas buvo atliktas dėl L.Messi patirtos traumos.

Po rungtynių su „Lyon“ L.Messi buvo atliktas magnetinio rezonanso tyrimas.

Po jo paaiškėjo, kad L.Messi susižeidė kairįjį kelį. Dėl šios priežasties argentinietis trečiadienį nežais prieš „Metz“. Neaišku, ar savaitgalį jis galės pasirodyti mače su „Montpellier“. Gali būti, kad PSG pasaugos argentinietį ik rungtynių su „Manchester City“.

„Šalia aikštės mes nuolat stebime žaidėjus. Matėme, kad Messi įtartinai žiūri į savo kelį. Jis sužaidė 76 minutes, todėl mes, įtardami traumą, nusprendėme jį pakeisti.

Tai tikrai buvo padaryta ne dėl prasto žaidimo. Messi turėjo nuostabų pirmąjį kėlinį ir jam trūko tik įvarčio. Žinau, kad iš šalies sprendimas jį pakeisti galėjo pasirodyti keistas, bet man visada svarbiausia yra žaidėjų sveikata“, – sakė M.Pochettino.

PSG (18 tšk.) šiame sezone laimėjo visas 6 „Ligue 1“ rungtynes ir yra absoliutūs lyderiai. Tuo tarpu būsimi jų varžovai „Metz“ (3 tšk.) užima paskutinę – 20-ą – poziciją.