Penktadienį startavo Prancūzijos „Ligue 1“ lygos 34 turas. Jis prasidėjo rezultatyviomis ir dramatiškomis lygiosiomis 3-3 tarp „Lille“ ir „Sochaux“ klubų.

Kaip ir buvo galima tikėtis, favoritu laikytas „Lille“ klubas nuo pat mačo pradžios ilgiau kontroliavo kamuolį ir rengė pozicines atakas. Tuo metu „Sochaux“ laukdavo savo progos ir bandydavo kontratakuoti.

Pirmas dvidešimt minučių „Sochaux“ sėkmingai gynėsi. Ekipos gynėjai blokavo ne vieną „Lille“ smūgį. Taip pat gerai žaidė „Sochaux“ vartininkas Simonas Pouplinas, kuris atlaikė tiek Salomono Kalou, tiek Dimitri Payeto smūgius. „Sochaux“ puolime aktyviausiai žaidė Giovanni Sio, tačiau jaunasis puolėjas pirmuosius smūgius atliko netiksliai.

26 minutę „Lille“ klubui pavyko įmušti pirmąjį mačo įvartį. Smūgiu pažeme pasižymėjo puolėjas S.Kalou. Po kelių minučių dar vieną įvartį pelnė Sylvio Ronny Rodelinas, tačiau jis dėl pažeistos nuošalės taisyklės įskaitytas nebuvo.

Kitoje aikštės pusėje G.Sio dar kartą bandė pasižymėti, bet puolėjo smūgis ir vėl praskriejo šalia vartų. Dar po keletos minučių dvi geras progas turėjo „Lille“ gynėjas Marko Baša. Pirmąjį jo smūgį galva atlaikė „Sochaux“ vartininkas, o antrą kartą gynėjas smūgiavo visai šalia vartų.

Sužaidus beveik 40 minučių buvęs „Sochaux“ narys, o dabar „Lille“ klube žaidžiantis saugas, Marvinas Martinas galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukcijas.

Prieš pat pertrauką puikioje formoje esantis S.Kalou įmušė dar vieną įvartį. Tai buvo 8-asis jo įvartis per 11 rungtynių.

Po pertraukos „Sochaux“ į aikštę išleido puolėją Sloaną Privatą, tačiau „Lille“ kėlinio pradžioje įmušė trečią įvartį. Šį kartą pasižymėti pavyko gynėjui M.Bašai. Po kelių minučių įvartį galėjo įmušti ir „Sochaux“, bet „Lille“ vartininkas Steeve‘as Elana sureagavo į G.Sio smūgį.

Nepaisant gan užtikrintos persvaros, „Lille“ neatleido vadžių iš savo rankų. Sužaidus beveik valandą galingą smūgį atliko M.Martinas, tačiau vartininkas kamuolį numušė už galinės linijos, o po pakelto kampinio „Sochaux“ apsigynė.

Praėjus daugiau nei 10 minučių, „Lille“ puolėjas Nolanas Rouxas, kuris aikštėje pasirodė po keitimo, turėjo gerą progą, tačiau „Sochaux“ gynėjai neleido kamuoliui įskrieti į vartus.

79 minutę „Sochaux“ sugebėjo sušvelninti rezultatą. Po standartinės situacijos pasižymėti sugebėjo Cedricas Kante. Po penkių minučių „Sochaux“ įmušė dar vieną įvartį – šį kartą puikų baudos smūgį atliko Vincentas Nogueira.

Pajutę įvarčių skonį „Sochaux“ nesustojo. 87 minutę svečiai gavo dar vieną progą atlikti baudos smūgį. Prie kamuolio ir vėl stojo V.Nogueira, kuris dar kartą nuginklavo „Lille“ vartininką.

Taigi „Sochaux“ per aštuonias minutes įmušė tris įvarčius ir išlygino rezultatą. Iki mačo pabaigos „Lille“ bandė išplėšti pergalę, tačiau daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo. Po šių lygiųjų „Lille“ su 57 taškais liko 5 vietoje, o „Sochaux“ su 34 taškais liko 18 pozicijoje.