NBA lygoje tikra drama vyko Čikagoje, kur viskas sprendėsi tik paskutiniu metimu. Pergalę atkakliame mače iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (10/8) ekipa, kuri 123:122 (32:34, 32:19, 29:33, 30:36) įveikė Čikagos „Bulls“ (7/11) klubą.

Svečiai vienu metu pirmavo net 88:70, bet šeimininkai nepabūgo persvaros ir ją ištirpdė. Likus mažiau nei minutei jau  „Bulls“ pirmavo 117:113.

Komandos apsikeitė keliais taikliasi metimais ir šeimininkai pimavo 122:117. Bet tada viską į savo rankas perėmė „Trail Blazers“ lyderis Damians Lilliardas.

Pirma, jis pataikė kartą iš toli. Tada tarp komandų vyko ginčas, kai du žaidėjai šoka dėl kamuolio. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę daugmaž šešios sekundės.

Chaose kamuolus atsidūrė D. Lillardo rankose, kuris per aukšti iškeltas varžovo rankas paskutinę sekundė smeigė dar vieną metimą iš toli ir išplėšė ekipai pergalę 123:122.

Jis mačą baigė su 44 taškais (7/9 dvit., 8/17 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Pralaimėjusių gretose Lauri Markkanenas surinko 31 tašką ir 6 atkovotus kamuolius.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 44 (9 rez. perd.), Enesas Kanteris 22 (11 atk. kam.), Gary Trentas 18, Robertas Covingtonas 9.

„Bulls": Lauri Markkanenas 31, Zachas LaVine’as 26 (7 atk. kam.), Coby White’as 20, Patrickas Williamsas 11, Garrettas Temple’as 9, Thaddeusas Youngas 8 (11 atk. kam., 11 rez. perd.).