Lietuvos vyrų futbolo rinktinė patyrė triuškinančią nesėkmę draugiškose rungtynėse – 0:4 (0:2) buvo sutrypta Ispanijos vaikinų iki 21 metų (U21) rinktinės.

Pirmasis įvartis į mūsiškių vartus krito jau 3-ąją minutę - rikošetu atšokęs kamuolys pateko tiesiai prie 21-erių metų gynėjo Hugo Guillamono kojų ir šis smūgiu iš vidutinio atstumo nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką Tomą Švedkauską.

24-ąją minutę Ispanija persvarą padvigubino – pasižymėjo Brahimas Diazas, nukreipęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė ir ispanai pradėjo dominuoti dar akivaizdžiau, o to rezultato laukti ilgai nereikėjo.

56 minutę puikų įvartį pelnė Juanas Miranda, atlikęs laisvą smūgį. Galutinis taškas buvo padėtas 72 minutę, kai Javi Puado baudos aikštelėje lengvai išmaudė kelis Lietuvos rinktinės gynėjus ir mušė ketvirtą ispanų įvartį.

Mačą ispanai baigė dešimtiese – traumą patyrė vienas iš žaidėjų, o visus keitimus varžovų treneris jau buvo atlikęs.

Lietuva turėjo žaisti su pagrindine ispanų rinktine, tačiau praėjusį sekmadienį buvo pranešta, kad šios kapitonui Sergio Busquetsui buvo nustatytas koronavirusas, o pagal galiojančius sveikatos ir saugumo protokolus izoliuotis buvo priverstas ne tik jis, bet ir kiti likę komandos nariai.

Nepaisant to, kad tai yra Ispanijos jaunimo rinktinė, nemaža dalis jų žaidėjų arba žaidžia, arba priklauso aukščiausios Ispanijos lygos klubams.

Tarp tokių – ir „Barcelona“ klube reguliariai žaidimo laiko gaunantis vidurio gynėjas Oscaras Mingueza, buvęs katalonų klubo auklėtinis, dabar – vienas iš „Getafe“ klubo lyderių bei rinktinės kapitonas Marcas Cucurella ar buvęs „Manchester City“ bei Madrido „Real“ futbolininkas, dabar rungtyniaujantis AC „Milan“ klube, B. Diazas.