Lietuvos varžovų akistatoje – čekų pergalė

Atrankoje į Europos čempionatą susitiko lietuvių varžovai C grupėje ir čia pasiektas įdomus rezultatas. Grupės lyderė Belgija (4/2) „burbule“ Vilniuje 86:91 (14:24, 26:27, 25:18, 21:22) nusileido čekams (2/4).

Abi šios rinktinės turi vietą Europos čempionate, dėl jos kovoti beliko lietuviams ir danams, kurių akistata vyks šį vakarą vėliau.

Čekijos rinktinė dominavo visų rungtynių metu, tiesa, ketvirtame kėlinyje belgai persvėrė rezultatą (73:72), tačiau greitai kontrolę į savo rankas vėl paėmė šeimininkai.

Paskutinę minutę intrigos būta, nes čekų pranašumas buvo trapus, o Ajay’us Mitchellas pridėjo dvitaškį ir baudą (87:84), tačiau Vojtechas Hrubanas baudas taip pat pataikė.

Emmanuelis Lecomte’as vis dar kurstė belgų viltis (86:89), tačiau Tomašo Vyoralo baudos galutinai įtvirtino čekų pergalę.

Čekams 24 taškus pelnė V.Hrubanas, 22 – Jaromiras Bohačikas (3/3 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud.), 16 – Martinas Križas, 12 – T.Vyoralas, 11 – Martinas Peterka (8 atk. kam.).

Belgijai 23 taškus surinko Retinas Obasohanas, po 12 – E.Lecomte’as ir „Šiaulių“ atstovas Andy van Vlietas (5 atk. kam.), po 9 – Pierre’as Antoine’as Gillet ir Thomasas Akyazili.