29
Lietuvos studentų krepšinio rinktinės pasirodymas (nuotr. LSSA/A.Jarušaitis)

Sėkmingai Universiados vyrų krepšinio turnyro grupės etapą baigė Dainiaus Adomaičio auklėtiniai. Paskutinėse rungtynėse Lietuvos studentų krepšinio rinktinė 74:67 (22:18, 15:15, 16:15, 21:19) įveikė Australijos krepšininkus ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

29

Susitikimą komandos pradėjo taikliais metimais ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus. Tačiau tada Rokas Giedraitis pataikė tritaškį nuo lentos, Paulius Dambrauskas pelnė keturis taškus iš eilės ir lietuviai nutolo 20:11.

Ketvirto kėlinio pradžioje lietuviai vėl spurtavo. Tomas Dimša pataikė tritaškį su pražanga, Lukas Lekavičius pridėjo dvitaškį ir studentai įgijo septynių taškų pranašumą (58:51). Australai į tai atsakė dviem tolimais metimais (58:57).

Rungtynių pabaigą ir vėl užtikrinčiau sužaidė Dainiaus Adomaičio auklėtiniai iš iškovojo pergalę 74:67. Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo Lukas Lekavičius pelnęs 14 taškų, 12 pridėjo Egidijus Mockevičius, po 10 pelnė Rokas Giedraitis ir Paulius Dambrauskas. Ketvirtfinalyje lietuviai susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų ekipa.