Vilniaus „Lietuvos rytas“ pralaimėjo pirmąsias draugiško turnyro, vykstančio Čekijos mieste Nymburke, rungtynes. Susitikimas su Berlyno „Alba“ ekipa baigėsi rezulatu 68:82 (15:22, 14:19, 19:20, 20:21).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių Vokietijos klubo krepšininkai sugebėjo atitolti nuo „Lietuvos ryto“ ekipos. Visą pirmąjį ketvirtį iniciatyvą savo rankosę laikę „Alba“ krepšininkai lamėjo kėlinuką rezultatu 15:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė - Vilniaus klubas buvo besivejančių vaidmenyje. Ilsėtis į didžiąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje šviečiant skaičiams 29:41.

Po didžiosios pertraukos Berlyno „Alba“ ir toliau nemažino apsukų. „Lietuvos rytas“ nesugebėjo priartėti ir trečiąjį kėlinį baigė atsilikdami rezultatu 48:61.

Paskutiniajame ketvirtyje rungtynės vyko pagal tokį patį scenarijų, kaip ir prieš tai. Vokiečiai ir toliau diktavo tempą, o „Lietuvos rytas“ nesėkmingai bandė priartėti.

Nuaidėjus finalinei sirenai švieslentėje degė šie skaičiai: 68:82.