Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai išvykoje po dramatiškos kovos 85:83 palaužė Utenos „Juventus“ ekipą ir laimėjo seriją 2:0.

Pusfinalyje vilniečių lauks akistata su Prienų „Prienais“, kuriems šį sezoną išvykoje nusileido 76:82. Pirmasis serijos susitikimas vyks trečiadienį Vilniuje. Svečiai rungtynes pradėjo tokiu penketu: N.Nedovičius, R.Seibutis, S.Buterlevičius, M.Katelynas ir T.Lydeka. „Lietuvos rytas“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo 4:3. Aikštės šeimininkai, prieš rungtynes žadėję atkaklią kovą, netrukus rezultatą persvėrė (8:9, 7 min.). „Juventus“ neketino sustoti ir nutolo 10:19. Kėlinuko pabaigoje N.Nedovičius rezultatą sušvelnino (14:19).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Juventus“ aukštaūgiai toliau aktyviai rinko taškus - 20:29. Vilniečių gynėjo J.Blūmo tolimas metimas skirtumą aptirpdė (25:29, 14 min.). „Lietuvos ryto“ gretose nesulaikomai žaidė R.Seibutis, pelnęs jau 14 taškų. Kėlinuko pabaigoje Utenos klubo aukštaūgis K.Petrukonis tris atakas iš eilės užbaigė dėjimais ir šeimininkai pirmavo 36:39.

Po didžiosios pertraukos į aikštelę grįžusius komandos toliau kovėsi taškas į tašką. T.Zubčičius smeigė tritaškį ir persverė rezultatą (51:49), tačiau „Juventus“ vėl sugebėjo spurtuoti ir susikrovė 5 taškų persvarą 61:66 (30 min.).