Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose rezultatu 120:92 (30:26, 32:24, 20:15, 38:27) nugalėjo Alytaus „Alytus“ krepšininkus ir čempionate iškovojo tryliktąją pergalę iš eilės.

„Lietuvos rytui“ susitikimo pradžia nebuvo itin sėkminga, nors vilniečiai ir pirmavo nedideliu taškų skirtumu. Pirmajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes, Nerijus Varnelis pataikė baudos metimą ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (9:12), tačiau netrukus aikštės šeimininkai, po Jaredo Jordano metimo, jį padidino iki 7 (18:11). Ketvirčio pabaigoje „Alytui“ buvo pavykę priartėti iki 2 taškų, bet Chuckas Eidsonas kėlinuką užbaigė dvitaškiu ir rezultatas tapo 30:26.

Antrajame kėlinuke vilniečiai atrodė labiau susikaupę. Pelnę 5 taškus be atsako, jie padidino savo pranašumą iki dviženklio - 37:26. „Lietuvos rytas“ suaktyvino gynybą, tuo tarpu Alytaus krepšininkai joje strigo ir sunkiai rinko taškus. Sužaidus 4 minutes Mindaugas Lukauskis pataikė iš toli ir rezultatas tapo 43:28. Nors „Alytus“ buvo sumažinęs atotrūkį iki vienženklio, vilniečiai ir toliau išlaikė solidžią persvarą, o ilsėtis komandos išėjo „Lietuvos rytui“ pirmaujant 62:50. Verta pažymėti, kad per pirmąją susitikimo pusę Kenanas Bajramovičius prasižengė net 4 kartus.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštėje nesikeitė - „Lietuvos rytas“ tvirtai kontroliavo įvykius ir neleido varžovams priartėti. Sužaidus 4 minutes, Andrius Šležas pelnė 2 taškus, padidindamas skirtumą iki 16 taškų - 71:55. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 2 minutes Ch.Eidsonas pataikė abu baudos metimus ir rezultatas tapo 82:65. Po trijų ketvirčių - 85:70 „Lietuvos ryto“ naudai.

Ketvirtojo ketvirčio metu aikštės šeimininkai nesunkiai išlaikė turėtą persvarą. „Alytui“ į rungtynes nepavyko įnešti intrigos, tuo tarpu „Lietuvos rytas“ dar labiau padidino pranašumą ir nesunkiai laimėjo rungtynes. Šimtąjį tašką mačo favoritai pelnė dar įpusėjus šiam kėlinukui (100:79).

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius - 20, A.Jomantas - 19 (6 atk. kam.), A.Šležas ir M.Lukauskis (5 rez. perd.) - po 16, M.Anisimovas - 14, Ch.Eidsonas - 13 (6 atk. kam.), M.Petravičius - 11 (8 atk. kam.), J.Jordanas - 10 (8 rez. perd., 4 atk. kam.).

„Alytus“: M.Janišius - 17 (5 atk. kam., 5 klaidos), Ž.Urbonas (5 atk. kam.) ir N.Varnelis (10 atk. kam.) - po 16, A.Aleksandrovas - 13, S.Kazevičius - 10.