SEB BBL Elitinio diviziono rungtynėse lygos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ įtikinamai nugalėjo „Ventspils“ komandą rezultatu 81:62 (13:21, 24:14, 22:15, 22:12).

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinuko pirmavo aštuonių taškų skirtumu. Nuo antrojo ketvirčio iniciatyvą tvirtai perėmė vilniečiai, kurie pamažu išlygino, vėliau persvėrė rezultatą.

Antroje susitikimo pusėje vilniečiai išlaikė persvarą savo rankose o po Mindaugo Lukauskio tolimo metimo sužaidus septynias minutes trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklę persvarą - 52:40. Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo septyniais taškais (63:56), tačiau susitikimą baigė labai sėkmingai ir laimėjo rungtynes 81:62.

Taškus „Lietuvos ryto“ ekipai pelnė visi rungtynėms registruoti krepšininkai.

„Ventspils“: T.Brazelton 15, J.Strelnieks 13, M.Jurevicus ir A.Vairogs - po 8.

„Lietuvos rytas“: Ch.Eidson (7 atk.kam.) ir M.Bielica (7 atk. kam.) - po 13, M.Anisimovas ir B.Misalvjevic - po 10, D.Zavackas (12 atk. kam.) ir M.Nielsen (5 rez. perd.) - po 9, M.Lukauskis 7 (7 atk. kam.).