Šešioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo antrąją poziciją užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“, kuris svečiuose 73:64 (9:16, 24:13, 23:12, 17:23) nugalėjo trečioje vietoje esantį „Šiaulių“ klubą.

Aikštės šeimininkai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Gedimino Maceinos ir Andriaus Danusevičiaus metimų sužaidus keturias minutes Rimas Kurtinaitis iškart buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Šiaulių“ persvara pasiekė devynis taškus - 12:3. Nors vilniečiams buvo pavykę šiek tiek priartėti (12:7), aikštės šeimininkai netrukus vėl susigrąžino septynių taškų persvarą - 14:7. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepasikeitė ir po dešimties minučių „Šiauliai“ priekyje - 16:9.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą tvirtai perėmė Vilniaus klubas, kuris po truputį ėmė mažinti deficitą. Likus žaisti dvi minutes iki didžiosios pertraukos Artūras Jomantas rezultatą išlygino (28:28). Negana to, likusį laiką svečiai laimėjo rezultatu 5:1 ir įpusėjus mačui jau turi keturių taškų persvarą - 33:29.

Po didžiosios pertraukos Vilniaus krepšininkai ir toliau neišleido iniciatyvos iš savo rankų. Nors po penkių iš eilės Gintaro Kadžiulio taškų aikštės šeimininkų deficitas buvo sumažėjęs iki minimumo (34:35), likus žaisti tris minutes „Lietuvos ryto“ pranašumas jau siekė aštuoniolika taškų - 54:36. Ir toliau nuolatos klydę bei labai prastai iš toli atakavę aikštės šeimininkai iki ketvirčio pabaigos sugebėjo tik šiek tiek priartėti ir po trijų kėlinių „Šiauliai“ jau turi penkiolikos taškų deficitą - 41:56.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos aikštelėje nebebuvo. Nors po Gedimino Vileitos ir Mindaugo Kuzminsko metimų likus žaisti tris minutes šiauliečių deficitas sumažėjo iki devynių taškų (58:67), „Lietuvos rytas“ nesunkiai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 73:64.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 16, G.Vilieta ir M.Kuzminskas - po 12, A.Danusevičius 6.

„Lietuvos rytas: A.Jomantas 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Petravičius 15 (10 atk. kam.), M.Gecevičius 13, D.Zavackas 12 (7 atk. kam.), M.Lukauskis 8 (5 rez. perd.).