Vilniuje baigėsi Eurolygos rungtynės tarp "Lietuvos ryto" ir Milano "Armani Jeans".

RUNGTYNIŲ STATISTIKA GYVAI

Svečiai netikėtai gerai pradėjo mačą ir sugebėjo atitrūkti (4:10, 9:17). Tačiau vilniečiai labai greitai atsigavo ir po spurto jau jie buvo priekyje 22:17. Po pirmo kėlinio "Lietuvos rytas" pirmavo 22:19.

Po pertraukėlės jau italai turėjo rūpintis, kad vilniečiai nenutoltų. "Lietuvos rytas" pirmavo 33:23, bet svečiai priartėjo iki 37:34. Po Martyno Gecevičiaus dvitaškio ir Holliso Price'o tritaškio šeimininkai prieš didžiąją pertrauką susigrąžino 8 taškų pranašumą - 42:34.

Per 3 kėlinį niekas nepasikeitė. "Armani Jeans" pusę kėlinio mėgino vilniečius vytis, bet visos jų viltys žlugo, kai 2 tritaškius iš eilės įmetė Mindaugas Lukauskis. Per likusį laiką svečiai tik mėgino itin stipriai neatsilikti. 62:50 prieš paskutiniąsias 10 minučių.

Per paskutinį ketvirtį rimtas pavojus vilniečių pranašumui nekilo. Vilniečiai ramiai kontroliavo įvykių eigą ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:62.