Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Vilniaus „Sakalų“ ekipa namuose 70:90 (15:25, 22:19, 13:24, 20:22) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams ir pralaimėjo seriją 0:2.

Pusfinalyje „Lietuvos rytas“ kausis su Šiaulių „Šiaulių“ komanda.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Sakalų“ ekipa, kuri po A.Šikšniaus tritaškio pirmavo – 3:2, tačiau „Lietuvos ryto“ krepšininkai greitai išsiveržė į priekį ir likus žaisti 2 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 22:12. Tokią pačią persvarą jie turėjo ir po pirmojo ketvirčio – 25:15.

Antrajame kėlinuke svečiai ir toliau pirmavo dviženkle persvara, tačiau likus žaisti 2 minutes ir 25 sekundes „Sakalai“, po L.Samėno dėjimo, priartėjo iki 33:40. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai nepavyko dar labiau priartėti ir įpusėjus rungtynėms jie turėjo 7 taškų deficitą – 37:44.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai nusprendė nebejuokauti su varžovais ir laimėję atkarpą 12:2 atitrūko – 58:42. Likus žaisti 2 minutes skirtumas tarp komandų jau buvo 20 taškų – 68:48. Per likusį laiką „Sakalai“ sugebėjo šiek tiek priartėti – 50:68.

Paskutinioji rungtynių atkarpa tebuvo formalumas. Jos metu svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir laimėjo rungtynes – 90:70.

„Sakalai“: Grigorijus Šuchovtsovas 19, Arvydas Šikšnius 15, Laurynas Samėnas 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 16, Artūras Jomantas 14, Steponas Babrauskas 11, Evaldas Dainys 10 taškų.