Europos čempionatui besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškame mače Madride 78:90 (17:26, 25:22, 11:19, 25:23) nusileido Ispanijos nacionalinei komandai.

Nors susitikimą geriau pradėjo Lietuva (5:2), tačiau ispanai dviem spurtais 6:0 (8:5) ir 7:0 (15:7) sugebėjo atitrūkti, o prabėgus 6 minutėms susikrovė dviženklį pranašumą - 19:9. Po K.Kemzūros paprašytos minutės pertraukėlės lietuviams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau K.Lavrinovičiaus baudos metimai ir paskutinę sekundę pataikytas S.Jasaičio tritaškis leido deficitą sumažinti iki 9 taškų - 17:26.

Antrajame kėlinyje lietuviai pratęsė pirmajame pradėtą darbą. Pridėję dar 7 taškus be atsako mūsiškiai priartėjo - 24:26. Ispanų gretose į aikštelę

sugrįžus P.Gasoliui buvo laimėta atkarpa 6:0, leidusi vėl atitrūkti - 35:27. Čia pat svečiai atsakė tuo pačiu - 33:35. Mūsiškiai dar kelis sykius buvo arti to, kad persvertų rezultatą, bet niekaip to padaryti nepavyko, o patys ispanai atitrūko ir įpusėjus susitikimui pirmavo 6 taškais - 48:42.

Po ilgosios pertraukos Ispanijos rinktinė laimėjo atkarpą 8:0 ir vėl truktelėjo į priekį – 56:42. Svečiai 5 iš eilės taškų dėka sugebėjo priartėti (56:47), bet ispanai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki kėlinio pabaigos – 67:53.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas, per kurias ispanai tik dar labiau padidino pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Ispanija: Pau Gasolis 17 (19 min. 5/11 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Juanas Carlosas Navarro 13, Serge'as Ibaka ir Marcas Gasolis po 12.

Lietuva: Kšyštofas Lavrinovičius 12 (8 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas 11, Jonas Valančiūnas 10, Darius Songaila 8, Šarūnas Jasikevičius 7 (5 rez. perd.), Robertas Javtokas ir Martynas Pocius po 6, Marijonas Petravičius ir Simas Jasaitis po 5, Mantas Kalnietis 4, Tomas Delininkaitis ir Mindaugas Lukauskis po 2, Paulius Jankūnas ir Darjušas Lavrinovičius nerungtyniavo.