132
Lietuvos rinktinės kovą stebėjo ir Eglė Valančiūnienė su sūnumis  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Penktadienio popietė Lietuvos rinktinei pasaulio krepšinio čempionate buvo kupina triumfo – komanda iškovojo ypač svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 92:67 nugalėjo Graikijos rinktinę ir užsitikrino vietą tarp 8 stipriausių planetos komandų.

132

Regis, ne tik šalies krepšininkų profesionalumas, sirgalių palaikymas, bet ir sportininkų mylimosios, nepraleidžiančios varžybų Maniloje, neša sėkmę Lietuvos rinktinei.

Svarbias rungtynes stebėjo ir aukštaūgio Jono Valančiūno žmona Eglė su vaikais. Nuotraukose jie buvo matomi emocingai sirgo už rinktinę, šaukė kartu su sirgaliais.

Po dviejų kėlinių Lietuva dar turėjo 4 taškų deficitą, tačiau viskas iš esmės antroje rungtynių pusėje. Graikų persvarą greitai panaikinę lietuviai žaidė itin pakiliai ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje jau patys pirmavo 27 taškų skirtumu.

Antrąją rungtynių pusę mūsiškiai laimėjo net 53:24.

Lietuvos rinktinė šiame kertiniame mače pataikė net 15 tritaškių iš 24 (63 proc.) ir atliko daugiau nei dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (25:11).

Sekmadienį Lietuvos rinktinė dėl pirmosios vietos grupėje susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komanda.

Šias rungtynes nuo 15:40 val. transliuos naujienų portalas tv3.lt ir TV3 televizija.