Lietuvos rinktinė pralaimėjo Ukrainai 0:1

Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynes Odesoje pralaimėjo 0:1. Vienintelio ukrainiečių įvarčio autorius - Olegas Gusevas, 47 min. smūgiu galva pasiuntęs kamuolį į P.Grybausko vartus.

Ukrainiečiai kur kas aktyviau nė lietuviai pradėjo rungtynes. Ševčenka keliskart iš eilės atsidūrė nuošalėje, o 15 min. galiausiai atitrūkęs nuo Lietuvos gynėjų ir išbėgęs vienas prieš vartininką kamuolį pasiuntė šalia vartų. Pavojingai po sumaišties baudos aikštelėje smūgiavo Voroninas, taip pat pavojinga situacija prie lietuvių vartų kilo, kai galva bandė smūgiuoti Kaliničenko.

Lietuviai įpusėjus kėliniui taip pat vis dažniau atsidurdavo varžovų baudos aikštelės prieigose. Iš toli būdamas kelių žaidėjų apsuptyje smūgiavo Savėnas, pavojus buvo kilęs ir po Savėno pakelto kampinio. Tiesa, pavojingiausią momentą sukūrė patys ukrainiečiai - bandydamas išmušti kamuolį Kučeras jį nukreipė į virpstą.

Antrajame kėlinyje lietuvių gynyba pradėjo klysti vis dažniau. Itin aktyvūs ukrainiečiai buvo kairiajame atakos krašte. Progą pasižymėti turėjo Kalonas - smūgis kaire koja buvo stiprus, tačiau tiesiai Šavkovskiui į rankas. Bene geriausią situaciją lietuviai turėjo mačo pabaigoje - Danilevičius įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau užuot pavijęs kamuolį ir pasiuntęs jį į tuščius vartus, pabandė išprovokuoti teisėją skirti vartininkui pražangą. Pražanga skirta nebuvo.