Plaukimo pirmenybėse 25 metrų baseine Vindsore (Kanada) Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis užėmė septintąją vietą 4 po 50 metrų kompleksiniu plaukimu atrankos varžybose.

Lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 34,3 sek. ir sau už nugaros paliko dešimt komandų, tarp jų Prancūziją ir Kanadą.

Atrankoje greičiausiai plaukė Rusijos (1 min. 33,35 sek.), Baltarusijos (1 min. 33,48 sek.) ir Kinijos plaukikai (1 min. 33,95 sek.).

Estafečių finalas vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį mūsų šalies laiku.

Pasaulio čempionate gruodžio 6-12 dienomis Kanadoje varžosi aštuoni Lietuvos plaukikai. Vienas jų – Simonas Bilis penktadienį laimėjo bronzos medalį 50 metrų laisvuoju stiliumi finale.