Egipto sostinėje Kaire baigėsi pasaulio plaukimo su pelekais taurės „auksinis“ finalas, kuriame dalyvavo ir sportininkai iš Lietuvos.

A kategorijos mišrioje estafetėje 4x1000 m, plaukiant su bi pelekais, Vilniaus sporto centro auklėtiniai finišavo per 58.48 sek. ir užėmė 4-ą vietą. Lietuvius aplenkė tik Sankt Peterburgo (Rusija, 44.08 sek.), „Aqualeader PPS“ (Ukraina, 44.34) ir Tulos regiono (Rusija, 45.14) komandos.

Analogiškoje B kategorijos rungtyje lietuviai finišavo 6-i (1:15.7). Šį kartą nugalėjo Sverdlovsko srities komanda (Rusija, 44.54), aplenkusi Sankt Peterburgo (45.12) ir „Wadi Degla“ (Egiptas, 45.15) ekipas.

Kitose rungtyse lietuviams patekti į dešimtukus nepavyko. Vilniaus sporto centrui varžybose atstovavo Germanas Avdevičius, Ieva Fleminaitė, Austėja Puodžiūtė, Agnesa Norkaitė, Laura Bachovaitė, Deividas Gaidamovičius, Majus Miliauskas, Glebas Oleinikas ir Jevgenijus Černiavskij.