Bahamose viešinti Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse 3:5 nusileido šeimininkų komandai, kuri lemiamą persvarą susikrovė per paskutines penkias rungtynių minutes. Visus tris įvarčius Lietuvai pelnė Paulius Giedraitis.

Rungtynes Bahamų atstovai pradėjo sėkmingiau ir per pirmąjį kėlinį susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Lietuviai nepalūžo ir dar antrajame kėlinyje rezultatą išlygino. Vėliau aikštės šeimininkai įmušė trečią įvartį, P. Giedraitis rezultatą darsyk jį išlygino, o per paskutines penkias minutes Bahamų pergalę lėmė dvi standartinės situacijos.

„Gavome puikių pamokų, kurios ateityje, neabejotinai, duos rezultatų. Kalbant apie rungtynes, tai nei poziciniame žaidime, nei pagal sukurtas progas varžovams nenusileidome. Vienintelė bėda – standartinės situacijos. Tiek gynyboje, tiek puolime. Mums ketvirtą įvartį įmušė po kampinio, penktą – įžaidę kamuolį iš už šoninės linijos.

Reikia suprasti, kad varžovams klimato sąlygos leidžia treniruotis visus metus. Žaidėme prieš gerą komandą, kuriai metėme rimtą iššūkį. Kalbant apie pozityvą, tai nepadarėme nei vienos pražangos. Mus tas žudė ankstesniuose turnyruose, bet šią pamoką jau išmokome“, – pasakojo rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Primename, kad į oficialias kontrolines rungtynes Bahamuose Lietuvos rinktinė išvyko be penkių pagrindo žaidėjų. Dar vienerios aikštės šeimininkų ir Lietuvos rinktinės rungtynės įvyks šeštadienio vakare.