Lietuvos nacionalinė vyrų regbio rinktinė pratęsė pergalių seriją ir grįžo į Europos Tautų taurės 2A divizioną.

Lietuviai 2B diviziono turnyro rungtynėse šeštadienį Šiauliuose 49:17 (32:17) sutriuškino Andoros komandą.

Lietuvos komandą į priekį jau antrąją minutę išvedė Jonas Mikalčius. Vėliau žeminimą atliko jaunasis Armandas Kalinauskas ir lietuviai pirmavo 10:3. Po lietuvių pražangos techninis žeminimas buvo įskaitytas Andoros komandai, kuri išlygino rezultatą 10:10.

Pasak pranešimo, vėliau aikštėje dominavo lietuviai - kamuolius įskaitiniame plote prispaudė Justas Poškevičius, Žygimantas Radžius ir Jonas Mikalčius, o realizacijos smūgį pataikė D. Vilimavičius. Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinė pirmavo 32:17.

Antrajame kėlinyje žeminimus atliko Vytaras Bloškys, D. Vilimavičius ir T. Zibolis, o D. Vilimavičius atliko dar vieną tikslų realizacijos smūgį.

Visas šešerias rungtynes laimėjusi Lietuvos rinktinė su maksimaliu taškų skaičiumi - 30 - užsitikrino pirmąją vietą grupėje ir pelnė kelialapį į aukštesnį divizioną.

2B diviziono turnyrą Lietuvos rinktinė baigs ateinantį pavasarį rungtynėmis su Latvijos ir Kipro komandomis.