Lietuvos moterų krepšinio rinktinė atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Kijeve rezultatu 73:68 (19:20, 19:22, 23:15, 12:11) nugalėjo Ukrainos rinktinę. Rūtenio Paulausko vadovaujamų lietuvių sąskaitoje šiuo metu - 4 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje vyko atkakli ir lygi kova. Abi ekipos suklydo po 6 kartus, o pirmaujanti komanda keitėsi bene po kiekvienos atakos. Visus 9 baudos metimus pataikusios ukrainietės kiek sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir po pirmojo ketvirčio pirmavo minimaliu skirtumu 20:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje Gintarė Petronytė dvitaškiu metimu išvedė lietuves į priekį (21:20), tačiau netrukus ukrainietės vėl susigrąžino persvarą (23:21). Per likusį ketvirčio laiką kova vyko taškas į tašką, tačiau paskutinę minutę keletą metimų pataikiusios Ukrainos rinktinės krepšininkės padidino persvarą iki 4 taškų (42:38).

Po ilgosios Lietuvos varžovės bandė spurtuoti bei atitrūkti. 21 susitikimo minutę Ukraina pirmavo 9 taškais (47:38), tačiau tuomet lietuvės pelnė 10 taškų iš eilės ir po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (48:47). Prieš lemiamą ketvirtį Lietuva pirmavo 4 taškais (61:57).

Ketvirtajame kėlinuke Ukrainietės visais būdais bandė išlyginti rezultatą, tačiau drausmingai žaidusios lietuvės atsilaikė. Kuomet skirtumas tarp komandų buvo tik 3 taškai, Agnė Čiūdarienė pataikė du dvitaškius, o Rima Valentienė smeigė tritaškį ir taip palaidojo varžovių viltis iškovoti pergalę (70:62). Per likusį laiką ukrainietės dar bandė vytis, tačiau lietuvės neišleido pergalės iš rankų.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse lietuvės iškovojo pergalę rezultatu 66:59.

Lietuva: D.Razmaitė 17, R.Valentienė 15, S.Valužytė 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), G.Petronytė 10 (6 atk. kam.).

Ukraina: O.Zherzherunova ir O.Gorbunova - po 19.