Pirmą nesėkmę Olandijoje vyksiančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės šešių komandų turnyre patyrė ir į ketvirtą vietą smuktelėjo Lietuvos (3 tšk.) rinktinė.

Antradienį antrosiose antrojo turo rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai ir į antrą vietą pakilusiai Kroatijos (4 tšk.) ekipai.

Lietuviai pirmavo po tikslaus Ugniaus Čižo (17:42) smūgio. Nugalėtojams po įvartį pelnė Nathanas Perkovichius (30:56), Andy's Sertichius (33:34), Ryanas Kinasewichius (46:26) ir Andrew Murray'us (59:26).

"Lietuvos mėgėjai žaidė su ledo ritulio milijonieriais. Aš esu patenkintas tuo, kaip sužaidė komanda, kuri dar ir turėjo progų prie varžovų vartų. Žinoma, jas privalu išnaudoti. Dabar laukia poilsis ir labai svarbios rungtynės su Estija. Šią dieną pamirštame ir kaunamės toliau", - po rungtynių komandos vyrus gyrė treneris Berndas Haake.

Grupėje pirmauja antrąją pergalę iškovojusi Didžiosios Britanijos (5 tšk.) rinktinė, pirmajame antrojo turo susitikime 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikusi antrą nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Estijos ledo ritulininkus.

Su estais lietuviams pirmenybėse teks žaisti ketvirtadienį, o britais - sekmadienį.

Trečiosiose antrojo turo rungtynėse antradienį susitinka Pietų Korėjos ir Olandijos ekipos.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija 2 1 1 0 0 5:3 5

2. Kroatija 2 1 0 1 0 6:4 4

3. Pietų Korėja 1 1 0 0 0 7:3 3

4. Lietuva 2 1 0 0 1 2:4 3

5. Olandija 1 0 0 0 1 0:1 0

6. Estija 2 0 0 0 2 4:9 0

B grupės turnyrą laimėjusi rinktinė iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.