Lietuvos krepšinio 86-ojo gimtadienio proga antradienį Mykolo Riomerio universiteto salėje Vilniuje surengtą draugišką krepšinio turnyrą laimėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) komanda.

Be LKF ekipos, kurią sudarė federacijos darbuotojai ir iš gausiai susirinkusių politikų pasitelktas Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas bei dar keli Seimo nariai, turnyre dalyvavo sporto žiniasklaidos atstovų, politikų ir LKF rėmėjų komandos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko LKF rėmėjų ir žiniasklaidos komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 27:20 nugalėjo LKF rėmėjai.

Antrajame pusfinalyje LKF komanda rezultatu 33:29 nugalėjo politikus.

Kovoje dėl trečiosios vietos po labai permainingos kovos pergalę iškovojo LKF rėmėjai, rezultatu 30:23 įveikę žiniasklaidos atstovus.

Didžiajame finale pergalę šventė LKF komanda, rezultatu 21:15 nugalėjusi LKF rėmėjų komandą.

Be pergalių likusi sporto žiniasklaidos atstovų ekipa, galėjo pasigirti individualiais laimėjimais. Šios komandos atstovas Rytis Sabas iš viso pelnė 20 taškų ir tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Tarp politikų rezultatyviausiai žaidė Paulius Kaziulionis (17 tšk.), LKF rėmėjų - Virginijus Malinauskas (9 tšk.).

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojas Rimtautas Gudas buvo rezultatyviausias LKF komandos žaidėjas - 17 taškų.

Antradienio turnyre komandos tarpusavyje žaidė du kėlinius po 10 minučių, laiką stabdant tik paskutinę mačo minutę.