Vedinas fantastiškai rungtyniavusių krepšininkų iš Lietuvos, šešioliktąją pergalę naujai sukurtoje Ukrainos krepšinio lygoje iškovojo Kijevo „Budivelnik“ klubas. Jau į antrąją turnyro lentelės poziciją pakilę Rimanto Grigo auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 101:96 (17:20, 18:21, 22:23, 26:19, 18:13) įveikė BC „Odessa“ krepšininkus.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Tomas Delininkaitis, kuris per 37 minutes pelnė 36 (dvitaškiai 8/14, tritaškiai 3/9, baudos 11/16) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 12 varžovų pražangų ir pats 3 kartus prasižengė.

Ne ką mažiau sėkmingai rungtyniavo ir kitas lietuvis, Povilas Čiukinas, kuris per 28 su puse žaidimo minutės surinko 18 (dvitaškiai 9/10, tritaškiai 0/1) taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius bei aikštelė buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

19 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Johnas DeGroatas, 11 - Viktoras Kobzistyj.

Į trečiąją poziciją smuktelėjusioje BC „Odessa“ komandoje išsiskyrė Otisas Hillas ir Justinas Love'as, kurių sąskaitose po 21 tašką.