0

Po įspūdingo Jono Valančiūno šou Lietuvos krepšinio rinktinė rezultatu 69:55 įveikė Čekijos krepšininkus.

Pirmas kėlinys. Pirmuosius taškus pelnė čekai, tačiau netrukus L. Kleiza atsakė dviem dvitaškiais, rezultatas 4:2. Kitą ataką M. Pocius smeigė tritaškį, o M. Kalnietis dvitaškį ir lietuvių pranašumas išaugo iki 7 taškų. Po vienos Čekijos rinktinės sėkmingos atakos J. Mačiulis pataiko tolimą metimą 12:4. Kėlinio pabaigoje čekai kiek sumažino atsilikimą: 14:10.

Antras kėlinys. Lietuvių taškų sąskaitą atidarė D. Motiejūnas pelnydamas baudos metimą, 15:12. Bet netrukus čekai rezultatą išlygino 15:15. Keleta J. Valančiūno gerų epizodų išveda rinktinę į priekį 23:20. L. Kleiza užbaigė kėlinį gražiu dėjimu 30:24.

Trečias kėlinys. Ketvirčio pradžioje rinktinės apsikeitė rezultatyviomis atakomis, D. Lavrinovičius pelnė tritaškį 27:35. Tritaškį smeigė ir M. Kalnietis 40:33. Lietuviai spurtuoja rezultatas 46:33

Ketvirtas kėlinys. M. Kalnietis ir J. Valančiūnas atsakė į Čekijos rinktinės dvitaškį 50:39. J. Valančiūnas pelno įspūdingą dvitaškį, 54:41. T. Delininkaitis realizuoja tris baudos metimus 57:43. J. Valančiūnas pelno keturis baudų metimus iš eilės 63:47.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 23 (8 atk. kam.), Mantas Kalnietis 7 (5 rez. perd.), Linas Kleiza 6, Martynas Pocius, Darjušas Lavrinovičius ir Donatas Motiejūnas – po 5, Renaldas Seibutis 4.

Čekija: Vojtechas Hrubanas 11, Pavelas Pumprla 10, Jiris Welschas ir Davidas Jelinekas – po 7, Janas Vesely – 6 (5 atk. kam.).